Z dzieciństwa najbardziej zapadły mi w pamięć popołudnia z RTL7, granie w Ultimę Online, Dragon Ball, Generał Daimos i Mortal Kombat. MK było moją pierwszą i do dzisiaj ulubioną bijatyką, grałem we wszystkie poza ostatnią i widziałem każdy nakręcony filmy czy seriale. Moja miłość odżyła po przypadkowym zobaczeniu, że na 2021 planowany jest kolejny, miejmy nadzieję dobry film aktorski.
W swoim życiu wypiłem dużo alkoholu, najczęściej taniego i raczej niedobrego. Pomijając pewien sentyment do Komandosa czy Leśnego Dzbanu wraz z wiekiem przerzuciłem się na trunki lepsze i co najważniejsze takie, które faktycznie mi smakują. Dobry Porter, czy przepalanka są zawsze w cenie, ale to z whisky na przestrzeni lat najbardziej się zaprzyjaźniłem.
Dzisiejszy dzień był jednym z najnudniejszych ostatnich kilku tygodni i to nie tak, że nic się nie działo, po prostu nie było w tym nic ciekawego. Pomyślałem, że to okazja żeby ponownie opowiedzieć coś o sobie ale…
Za sprawą pandemii Trik i ja przestaliśmy odwiedzać siłownie. Wiele miesięcy temu wdrożyliśmy plan domowego trenowania i zakupiliśmy trochę sprzętu. Ostatnim nierozwiązanym aspektem był brak możliwości wydajnego i komfortowego treningu wytrzymałościowego. W ten zacny poniedziałek, po ponad miesiącu oczekiwania ww. problem został rozwiązany.
Od jakiegoś czasu wszystko dzieję się strasznie szybko, dni lecą jak szalone dodatkowo praktycznie zlewają się w jeden. Jest to szczególnie upierdliwe gdy na tapecie pojawia się weekend. Co jak co ale akurat wtedy mam dużo ważnych spraw do robienia. Granie, oglądanie anime i irytowanie Trika to poważne rzeczy, nie tam jakaś praca zawodowa co to marnuję na nią czas w tygodniu… 😛
Premiera Playstation 5 za nami, cały świat skacze z radości i zachwyca się nową maszynką ze stajni Sony. W sieci, na Insta czy innych Facebookach, zapaleńcy chwalą się premierowymi zamówieniami i onanizują faktem, że już posiadają konsole, często również tą Microsoftu.
W moim życiu od zawsze kieruje się zasadą: każde ciastko, to dobre ciastko. Tak właściwie podobne stwierdzenia funkcjonują o pizzy i tanim winie, ale to jednak to ciastkowe było pierwsze, oryginalne i najmocniejsze!
Dzisiejszy wpis będzie niecenzuralny, bardzo, bardzo, bardzo niecenzuralny. Drogi czytelniku, jeżeli masz problem ze słowami o negatywnym nacechowaniu emocjonalnym zrezygnuj z dalszego oczytania. Jeżeli nie jesteś cipką i nie masz problemów, zapraszam do udziału w mojej frustracji!
Wiedzieliście jak fajne są świeczki zapachowe? Nie? No to teraz już wiecie! Oczywiście nie mówimy tutaj o parafinowym badziewiu dostępnym w większości sklepów, a o customowych, wykonanych ręcznie sojowych lub woskowych cudeńkach. Jak już palić to przynajmniej dobry towar 😀
Expij.pl dołączyło do grona zaakceptowanych stron do programu AdSense. Teraz obie witryny mają reklamy, a nam pozostaje czekać na te miliony, które spłyną na nasze konto bankowe. Ten szczytny cel zostanie osiągnięty w przybliżeniu za jakieś 100 do 150 lat, ale nadal lepiej późno niż wcale, nieprawdaż? 😛